Правила проведення екзамену та оплата

Оплата

Ціна екзамену: 150 EUR* (B1 або B2)
Ціна сертифікату: 20 EUR

Оплату (екзамен + сертифікат) потрібно внести разом, одним переказом на рахунок у євро. У переказі слід зазначити тільки ім’я та прізвище того, хто здає екзамен, рівень екзамену, дата здачі та місто (Івано-Франківськ).

Наприклад: Марія Шевченко, В1, 7-8 березня 2020, Івано-Франківськ

Рахунок у банку, на який треба переказати кошти в євро:
вказаний під час підтвердження реєстрації.

Відповідно до Ст.11g пункт 8 Ustawy o zmianie ustawy o języku polskim “У випадку оплати за екзамен в злотих зараховується середній курс євро, який було оголошено банком (NarodowyBankPolski) останнього дня попереднього місяця, в якому була здійснена оплата”.

Zgodnie z Art.11g pkt.8 Ustawy o zmianie ustawy o języku polskim “W przypadku uiszczenia opłaty za egzamin w złotych, opłatę oblicza się przy zastosowaniu średniego kursu Euro, ogłoszonego przez Narodowy Bank Polski, ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym opłata jest uiszczana.

 

Правила проведення екзамену:

 1. Сертифікаційні екзамени з польської мови, які проводяться в ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” (ПНУ) знаходяться під контролем Державної комісії підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною (Państwowa Komisja ds Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego).
 1. Для того, щоб зареєструватися на екзамен, який проходить y ПНУ, необхідно заповнити анкету на веб-сайті  та здійснити оплату за екзамен обраного рівня протягом встановленого періоду. Комісію за переказ коштів повністю оплачує платник – опція UOR.
 1. Відповідальність за точність і правильність заповнення даних у заявці покладається на особу, яка хоче скласти екзамен. Інформація, представлена ​​в цій заявці, є підставою для подальшої видачі сертифіката після успішної здачі екзамену.
 1. Після реєстрації на екзамен y ПНУ та здійснення оплати кандидат не може змінити місця проведення екзамену.
 1. Якщо під час сесії зголоситься недостатня кількість кандидатів, ПНУ може прийняти рішення не проводити екзамен у визначений період. У такому випадку особам, які повідомили про готовність скласти екзамен, будуть повернені грошові кошти на вказаний рахунок.
 1. Після реєстрації та перед здійсненням оплати на рахунок, поданий ПНУ, відповідної суми за екзамен, ви можете змінити заявку щодо обраного рівня екзамену (не пізніше 30 днів до екзамену). Для цього просимо звертатися в офіс ПНУ.
 1. Після здійснення оплати за екзамен на рахунок ПНУ змінити рівень екзамену можна тільки за умови, якщо ціна за новообраний рівень екзамену дорівнює (або більша) за вже оплачений. Потрібно пам’ятати про те, що:

а) кандидат повинен подати письмову заявку про таку зміну завчасно, що дозволить PKdsPZJPjO надати відповідну кількість екзаменаційних пакетів.

б) особа, яка хоче здати екзамен, може подати заявку про зміну в день екзамену, перш ніж він розпочнеться, однак рішення комітету з цього приводу буде залежати від кількості екзаменаційних наборів на екзамені.

ПНУ повідомляє, що в обох випадках різниця коштів не повертається.

Правила проведення екзамену з польської мови (терміни, особливі  вимоги, сертифікати):

 1. Кандидати з особливими потребами здоров’я зобов’язані вказати про це у своїй анкеті в графі “Примітка (особливі вимоги)” та надати відповідні медичні довідки. Скан-копії оригіналів цих документів повинні бути представлені разом із заявкою (пункт – Особи з особливими потребами).
 1. ПНУ повідомляє кандидатів електронною поштою про результати екзамену в порядку та строки визначені законом.
 1. Отримані сертифікати, що підтверджують ступінь володіння польською мовою як іноземною (після того, як вони були оплачені), будуть надіслані поштою за адресою, вказаною в заявці. Існує також можливість особистого отримання документа в офісі ПНУ.
 1. Особи, котрі не можуть з’явитись на екзамен з причин незалежних від ПНУ, повинні звернутися з письмовим клопотанням про повернення коштів оплачених за екзамен. Такі запити будуть розглядатися тільки у випадку, коли зацікавлені особи звернуться з цього приводу в секретаріат кафедри слов’янських мов ПНУ:

а) щонайменше за 40 днів до екзамену – ПНУ повертає 100% вартості екзамену,

б) протягом 31-39 днів до початку екзамену – ПНУ повертає 50% вартості екзамену.

 1. ПНУ не повертає передоплати за екзамен, якщо клопотання у цій справі надійде пізніше ніж за 29 днів до екзамену.

Оплата за екзамен:

Для дорослих:

Рівень B1 – 150 євро

Рівень B2 – 150 євро

Рівень C1 – 180 євро