Cертифікат з польської мови

Згідно з дозволом міністра науки і вищої освіти Республіки Польща Кафедра слов’янських мов має право проводити державнi сертифікаційнi екзамени з польської мови як іноземної на рівнях: A1, A2, B1, B2, C1 і C2 – для групи, адаптованої до потреб дорослих, та на рівнях: A1, A2, B1, B2 – для групи, адаптованої до потреб дітей та молоді. (дозвiл № 22/DWM/2018 від 25.10.2018)

Сертифікат, отриманий після здачі екзамену, є державним документом, що підтверджує знання польської мови як іноземної на відповідному рівні складності. Екзамени можуть складати як іноземці, так і громадяни Польщі, що постійно проживають за кордоном, які хочуть офіційно засвідчити свій рівень володіння польською мовою.

Щоб зареєструватися на екзамен 7-8 березня 2020 потрібно:

1. Від 7 до січня 21 січня 2020 року (до часу заповнення місць) заповнити реєстраційну анкету.
2. Особи, які заповнили реєстраційну анкету і отримали підтвердження, повинні впродовж трьох днів після отримання підтвердження реєстрації оплатити за екзамен.

Увага: Кількість кандидатів на кожен екзамен є обмеженою, і місця часто закінчуються за два місяці до екзамену. Якщо Ви бажаєте мати гарантію на участь в екзамені, рекомендуємо якнайшвидше зареєструватися на визначений Вами термін та оплатити впрдовж трьох днів після реєстрації. Якщо оплата не буде здійснена вчасно, то місце звільняється та передається першій особі з резервного списку.